Державний професійно-технічний навчальний заклад "Дубровицький професійний ліцей"

(03658) 2 00 78

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення чергової атестації педагогічних працівників у 2024 році

09 жовтня 2023 року проведено засідання атестаційної комісії державного професійно-технічного навчального закладу “Дубровицький професійний ліцей”

  • затверджено графік роботи атестаційної комісії державного професійно-технічного навчального закладу “Дубровицький професійний ліцей” у 2023-2024 навчальному році;

  • затверджено список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації у 2024 році;

  • визначено адресу електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів (у разі подання в електронній формі): dptnzdpl_6@ukr.net.

Звертаємо увагу педагогічних працівників, які підлягають атестації у 2024 році на те, що відповідно до вимог Положення про атестацію педагогічних працівників, педагогічний працівник, який атестується, може протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення цієї інформації подати до атестаційної комісії документи, що, на його думку, свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення. Документи можуть подаватися в паперовій або електронній формі. Електронний варіант документів надсилається на адресу електронної пошти  dptnzdpl_6@ukr.net  з підтвердженням про отримання.

План атестації на 5 років