З 12 по 19 грудня в Україні триває другий Національний тиждень читання

Долучайтеся до Національного тижня читання!

🇺🇦З 12 по 19 грудня в Україні триває другий Національний тиждень читання📚📖.
🤝Загальнонаціональне свято відбувається під егідою Українського інституту книги (УІК) спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України та при партнерстві ВГО Українська бібліотечна асоціація й Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів з 2021 р.
💥Український інститут книги закликає всіх охочих протягом Національного тижня читання робити публікації з рекомендованими інституцією книжками, розповідати про літературні враження, використовуючи гештеги #ЗачитанеДоДірок, #тижденьчитання, #КнигаНаВійні. Разом переможемо!🇺🇦
📖Читання – багатогранний процес.
Читання – базове, ключове вміння усієї освіти.
Читання – справа сімейна, бо читати комусь – створювати близькість між людьми.
Читання дітей – одна з найважливіших перспектив духовності, інтелекту культури нації.
Читання поезії – занурення у власні глибини, можливість отримати відповіді на питання, що давно хвилюють.
❗Серед переваг, пов’язаних із читанням – зняття або зниження стресу, поліпшення концентрації та пам’яті, стимулювання розумового розвитку, пізнання світу, гарно і весело проведений час.
Гасло тижня: “Знайди свою книжку!”
👉Мета тижня – залучити українців до читання, купівлі та дарування книжок, відвідування бібліотек, а також привернути увагу до українського книговидання та літератури, підтримати видавництва, книгарні та бібліотеки. Звернути увагу на чинники, що допомагають українцям читати, і проєкти, які роблять книжку ближчою до кожного українця.
📕🇺🇦Кожен українець має нагоду знайти свою книжку, свого автора, свій формат читання, свою бібліотеку та, зрештою, додати читання до своєї життєвої стратегії.
🙇‍♀️🙇‍♂️Читайте! Читайте завжди, при будь-якій нагоді.
Читання – шлях до самовдосконалення!