Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

У Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту (27 січня) разом зі світовою громадськістю ми поділяємо біль за жертвами цієї жахливої трагедії минулого століття, яка не оминула й українські землі. Після двох Голодоморів 1921-1923 та 1932-1933 рр., Голокост став наступним у часі актом геноциду, який забрав життя понад півтора мільйона людей: жінок, чоловіків, дітей…
Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту започаткований на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1 листопада 2005 року на спомин про звільнення 27 січня 1945 року військами Першого українського фронту в’язнів нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау (м. Освенцим, Польща).
У День скорботи та пам’яті жертв Голокосту коллектив та учні нашого навчального закладу приєднуються до загальної печалі. Цей біль не зменшити, втрату не заповнити. Будемо пам’ятати, щоб подібне більше ніколи не повторилося!
Бібліотекарка Марія КОРОСТЕЛЬ підготувала бібліографічний огляд літератури, посилання для перегляду відео фільму «Чому я живий». Рекомендовано для перегляду :
Для читання на сайті навчального закладу: «Я пережив Голокост на перекір усьому» та «Моє життя в період окупації».

Моє життя в період окупації

 

All reactions:

Mila Rusko, Meri Furs та ще 6